Nabídka pracovních příležitostí

Brigádník

Strojírenský dělník

Dílenský kontrolor

Technolog

Programátor

(pro strojírenskou výrobu)

pro jednotlivé inzeráty rozklikni

Nabízíme

-       motivující mzdové ohodnocení odpovídající praxi a výkonu

-       kompletní zaškolení a dlouhodobou perspektivu zaměstnání

-       vzdělávání a možnost profesního i osobního růstu

-       2x ročně odměny závislé na hospodářském výsledku firmy

-       firemní benefity (5. týden dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění / kapitálové životní pojištění)

Kontaktní osoba:

Lada Hanáková (Personalista)

lada.hanakova@pilana.cz

+420 571 113 589

Pracovník do vícesměnného provozu - PILANA Wood s.r.o

Požadujeme:

  • vzdělání: výuční list, maturita – vzdělání v oboru výhodou
  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost

Nabízíme:

  • zajímavou práci a zázemí prosperující společnosti
  • možnost seberealizace a zodpovědnosti za svou práci
  • platové ohodnocení odpovídající prosperující firmě
  • zaměstnanecké benefity a penzijní připojištění
  • péče při vašem zaškolování

Požadovaný termín nástupu: IHNED

Pokud máte zájem pracovat na této pozici zašlete Váš životopis na e-mail: antonin.merka@pilana.cz,

tel. 724 135 774

Společnost PILANA Metal s.r.o. hledá do svého týmu pracovníky na pozice:

Přijmeme Technika údržby CNC strojů

Náplň práce:

  • údržba CNC strojů
  • údržba linky tepelného zpracování
  • údržba zařízení povrchové úpravy
  • objednávání náhradních dílů pro výrobu

Požadujeme:

  • alespoň střední odborné (vyučen) vzdělání - strojírenské obory
  • schopnost technického myšlení
  • zodpovědnost, samostatnost, ochotu učit se novým věcem
  • znalost AutoCad výhodou
  • znalost Angličtina/němčina výhodou - komunikace s výrobci strojů
  • řidičský průkaz B

Nabízíme:

  • podnikové stravování
  • stravenky
  • dovolenou navíc
  • Nástup ihned.

Životopisy zasílejte na adresu: zelezny@pilana.cz

Přijmeme pracovníky do výroby pilových pásů.

  • obsluha CNC strojů
  • obsluha linky tepelného zpracování
  • obsluha zařízení povrchové úpravy

Požadujeme:

  • alespoň střední odborné (vyučen) vzdělání - nejlépe technické obory

Nabízíme:

  • stravenky

Životopisy zasílejte na adresu: zelezny@pilana.cz

Pilana: Nástroje na dřevo, pilové kotouče, pilové pásy, pilové listy, průmyslové nože, nástroje na řezání kovů, ruční nářadí

Pilana

EU